TatilekolayTatilekolay

Kaydolarak, Tatilekolay'ın Hizmet Şartları, Gizlilik Politikası, Misafir Geri Ödeme Politikası ve Ev Sahibi Garanti Koşulları'nı kabul ediyorum.

Zaten Üye Misiniz?

TatilekolayTatilekolay

Hesabınız yok mu?

Günü Birlik Beypazarı

20% Discount
beypazari-3

Tur Bilgileri
BEYPAZARI TURU İNÖZÜ VADİSİ – SODA FABRİKASI – HAVUÇ FABRİKASI – ŞEHİR MEYDANI – HIDIRLIK TEPESİ GÜNÜBİRLİK YÖRESEL SABAH KAHVALTISI -YÖRESEL ÖĞLE YEMEĞİ DAHİL KREDİ KARTLARINA 3 TAKSİT İMKANI Sabah saat 07.00’de Etlik Aşağıeğlence Ofisimiz önünde buluşma ve BEYPAZARI’na hareket. Yol güzergâhımız üzerinde vereceğimiz molalarımızın ardından Beypazarı’na varış. gezimize ilk olarak; Yöresel sabah kahvaltımızı Vadi içinde değişik kuş çeşitlerini gözlemleyerek başlıyoruz. Şehrin eski ve yeni görüntüsünü en iyi şekilde görebileceğimiz Hıdırlık Tepesine çıkarak bu güzel beldeyi fotoğraflıyoruz. Daha sonra Tarihi Kral Yolu ve İpek Yolu üzerinde bulunan Eski Beypazarı sokaklarına doğru iniyoruz. Türk kültürünü ve el sanatlarını tanıyabileceğimiz Kültür Evi, Beypazarı Müzesi gezilerini yaptıktan sonra öğle yemeği molası veriyoruz. Yemek sonrasında köy pazarında alış veriş molası veriyoruz. Beypazarı kurusu, tarhana, 80 kat baklava, yaprak sarması, Beypazarı Havucu lokumu ve cevizli sucuğu almayı unutmuyoruz. Ardından el işçiliği harikası olan, telkâri gümüşlerini ve gümüşçülüğünü tanımak için gümüşçüler çarşısını geziyoruz. Belirlenen saatte Ankara’ya doğru yola çıkıyoruz. Gerekli molalar sonrasında Ankara’ya varış. Bir sonraki GOLD MEDAL TURİZM programımızda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.
Dahil Olan Hizmetler
Lüks araçlarımızla ulaşım Araç içi sıcak soğuk içecek ikramları Yöresel öğle yemeği (Tarhana Çorbası-Beypazarı Güveci-Yaprak Sarma-Baklava) Profesyonel Rehberlik Hizmetleri GOLD MEDAL Refakat Hizmetleri Zorunlu Seyahat Sigortası
Dahil Olmayan Hizmetler
Müze ve Ören yeri giriş ücretleri Kişisel Harcamalar