TatilekolayTatilekolay

Kaydolarak, Tatilekolay'ın Hizmet Şartları, Gizlilik Politikası, Misafir Geri Ödeme Politikası ve Ev Sahibi Garanti Koşulları'nı kabul ediyorum.

Zaten Üye Misiniz?

TatilekolayTatilekolay

Hesabınız yok mu?

Günü Birlik Kapadokya

30% Discount
kapadokya-turlari-755x500

Tur Bilgileri
Sabah saat 06.30’daAşağı eğlence Ofisimiz önünde buluşma sonrasında gezimize başlıyoruz. Yolculuğumuz esnasında araç içi ikramlarımızla yolculuğumuza başlıyoruz.(Sandviç kahvaltı, Meyve Suyu, Çay, Nescafe ) Kahvaltımızın ardından yol güzergahımız üzerinde yer alan tuz gölünde kısa bir fotoğraf molası veriyoruz ve göl üzerinde yürüyüşümüz oluyor.Yolculuğumuza araç içi eğlenceler ve yarışmalarla devam ederken Nevşehir’de bizi bekleyen rehberimizle buluşuyoruz.Artık profesyonel kokartlı rehberimiz eşliğinde kültür dolu gezimiz tam anlamıyla başlıyor.Güvercinlik vadisinde vadinin görülmesi ve eşsiz manzarasının fotoğraf karelerine alınması için serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeği için bölgenin en iyi ve en kaliteli restaurantı’na hareket ediyoruz.Ardından güvercinlik vadisinin eşsiz manzarasına karşı bölgenin yöresel yemekleriyle donatılmış açık büfe öğle yemeğimizi alıyoruz. Ardından kokartlı rehberimiz eşliğinde sırasıyla (Kaymaklı Yer Altı Şehri, Üç Hisar Kale altı, Göreme Panorama, Göreme Açıkhava Müzesi, Üç Güzeller, Turasan Şarap Fabrikası, Devrent, Paşa Bağı ve son olarak ta Avanos Çanak Çömlek Atölyesi )gezilerimin ardından Ankara’ya dönmek üzere aracımıza geçiyoruz. Gerekli molalarımızın ardından ortalama 3,5 saatlik yolculuk sonrasında Ankara’ya varıyoruz. Enjoy ife Turizm kalitesini ve farkını tercih ettiğiniz için bir kez daha teşekkür ederiz.
Dahil Olan Hizmetler
*Lüx otobüslerle ulaşım hizmeti, *Araç içerisinde sabah kahvaltısı ve araç içi ikramlar, *Öğle yemeği(yöresel yemekler) *Profesyonel rehberlik hizmeti, *Gold Medal Turizm Rehberlik ve Refakati,
Dahil Olmayan Hizmetler
*Kişisel Harcamalar, *Müze- Ören Yeri- Seyir Terası gibi yerlerin giriş ücretleri