TatilekolayTatilekolay

Kaydolarak, Tatilekolay'ın Hizmet Şartları, Gizlilik Politikası, Misafir Geri Ödeme Politikası ve Ev Sahibi Garanti Koşulları'nı kabul ediyorum.

Zaten Üye Misiniz?

TatilekolayTatilekolay

Hesabınız yok mu?

Günü Birlik Konya

20% Discount
hizli-trenle-gunubirlik-konya-turu-2521

Tur Bilgileri
ANKARADAN GÜNÜBİRLİK KONYA TURUMUZ!! Sabah saat 07.30 ‘da siz değerli misafirlerimizle Etlik Aşağı eğlence ofis önünde buluşuyoruz ve Konya gezimize başlıyoruz. Yolculuğumuz esnasında araç içi ikramlarımızla yolculuğumuza başlıyoruz ( peynirli-patatesli poğaça, meyve suyu, çay ). Gerekli molaların ardından Hz. Mevlana Celalettin Rumi’nin şehri Konya’ya varılacak. Konya’da Hz. Mevlana müzesinin gezilmesinin ardından öğle yemeği ve çarşıda alış veriş için serbest zaman verilecek ve sonra geziye devam ediyoruz. Sırasıyla Karatay Medresesi, Alâeddin Tepesi, İnce Minareli Medrese’nin gezilmesinin ardından dillere destan Meram Bağları’na geçilecek. Meram Bağları’nda çay molası ve fotoğraf çekimi için serbest zaman ve ardından Ankara’ya hareket edilecek. Akşam saatlerinde Ankara’ya varılacak.
Dahil Olan Hizmetler
* Lüks otobüslerle Ulaşım hizmeti. *Araç içerisinde sınırsız ikramlar (Meyve suyu, Kola, Fanta, Çay, Neskafe) *Araçta peynirli ve patatesli poğaça ile sabah kahvaltısı. *Öğlen yemeği ( Etli Ekmek, Garnitür, Ayran ) * Koltuk sigortası *Gold Medal Turizm Rehberlik ve Refakati,
Dahil Olmayan Hizmetler
*Kişisel Harcamalar, *Müze- Ören Yeri- Seyir Terası gibi yerlerin giriş ücretleri