TatilekolayTatilekolay

Kaydolarak, Tatilekolay'ın Hizmet Şartları, Gizlilik Politikası, Misafir Geri Ödeme Politikası ve Ev Sahibi Garanti Koşulları'nı kabul ediyorum.

Zaten Üye Misiniz?

TatilekolayTatilekolay

Hesabınız yok mu?

Günü Birlik Safranbolu

15% Discount
tur_bati-karadeniz-turu_8rlplpn6fbjhhshvnjsh

Tur Bilgileri
SAFRANBOLU TURU GÜNÜBİRLİK SABAH KAHVALTISI VE ÖĞLE YEMEĞİ DAHİL Sabah saat 07:30’da Etlik Aşağıeğlence Ofisimiz Önünde buluşma dar sokakları ve evleriyle Unesco Dünya Miras Listesine dahil olan Safranbolu’ya hareket. Safranbolu’da gezimize Bulak Mencilis Mağarası ile başlıyoruz. Mağaraya aracımızın ulaştığı son noktadan itibaren yürüyerek çıkacağız. 150 metrelik kısmı basamaklardan çıkış şeklindedir. Daha sonra Tokatlı Kanyonu üzerinde inşa edilen Kristal Teras’a gidiyoruz. Yüksekliği 80 metre, genişliği 11 metre olan teras ve yanında bulunan İncekaya Su Kemeri’ni gördükten sonra Hıdırlık Tepesinden Safranbolu ve çevresini panoramik olarak izleyerek fotoğraf molası veriyoruz. Ardından öğle yemeği molası. Kaymakamlar Evi, Cinci Han ve Hamamı, Köprülü Mehmet Paşa Camii ve Güneş Saati’nin gezilmesinden sonra Tarihi Yemeniciler Arasta’sında alış veriş için serbest zaman ardından meşhur Safranbolu Lokumu tadımı ve Yörük köyüne geçiyoruz. Çamaşırhane ve Sipahioğlu Konağının gezilmesi ardından Ankara’ya hareket. Neşeli yolculuğumuz sonrasında Ankara’ya varış.
Dahil Olan Hizmetler
Lüks Araçlar ile ulaşım Araç içi 8 çeşit Kahvaltı Tabağı Araç içi sıcak soğuk ikramlar Yöresel Öğle Yeöeği Gold Medal Rehberlik ve Refakat Hizmetleri Zorunlu Seyahat Sigortası
Dahil Olmayan Hizmetler
Müze ve Ören Yeri giriş ücretleri Kişisel Harcamalar