TatilekolayTatilekolay

Kaydolarak, Tatilekolay'ın Hizmet Şartları, Gizlilik Politikası, Misafir Geri Ödeme Politikası ve Ev Sahibi Garanti Koşulları'nı kabul ediyorum.

Zaten Üye Misiniz?

TatilekolayTatilekolay

Hesabınız yok mu?

Konaklamalı Canakkale

30% Discount
turizm-harita-2

Tur Bilgileri

Çanakkale Turu 2 Gece 3 Gün

ÇANAKKALE- ECEABAT-GELİBOLU-ANZAK KOYU-KALE-ANITI-KİLİTBAHİR-TRUVA –BURSA

PAKET ÜCRETİNE DAHİL OLANLAR :
* LÜKS OTOBUSLE ULAŞIM
* 2 GECE OTELDE KAHVALTI +AKŞAM YEMEĞİ DAHIL KONAKLAMA
* 2 AKŞAM YEMEĞİ
* 2 SABAH KAHVALTISI
* ÇANAKKALE/ECEABAT FERİBOT BİLETİ
* MİLLİ PARK GİRİŞ ÜCRETİ
* REHBERLİK HİZMETİ
* SEYAHAT SİGORTASI
DAHİL OLMAYANLAR :
* ÖĞLE YEMEKLERİ
* TESİSLERDE VE OTELDE ALINACAK TÜM İÇECEKLER
* SON GÜN AKŞAM YEMEĞİ
* MÜZE GİRİŞ ÜCRETLERİ

ÇANAKKALE TURU 1 GECE 2 GÜN : Akşam Saat 21:00’da Etlik Aşağıeğlence Ofis önünde buluşma ve Çanakkale’ye hareket. : Gerekli molalarımız sonrasında sabah saatlerinde Çanakkale’ye varış. Araç içi alacağımız kahvaltı sonrasında feribot ile Gelibolu Tarihi Milli Parkına geçiyoruz. İlk olarak Kilitbahir Kalesi, Namazgah Tabyası, Mecidiye Tabyası, Seyit Onbaşı Anıtı, Ezineli Yahya Çavuş Anıtı, Şehitler Abidesi, Seddülbahir, Morto Koyu gezilerimizi takiben Alçıtepe Köyünde öğle yemeği molası. Yemek sonrasında Kanlı Sırt, 57.Alay Şehitliği, Conk Bayırı, Anzak Koyu, Kabatepe ve Eceabatın gezilmesi ardından feribot ile Çanakkale merkeze geçiyoruz. Çimenlik Kalesi, Nusret Mayın Gemisi ve Aynalı Çarşı gezilerimizden sonra otelimize geçiyoruz. Odalarımıza yerleşme, akşam yemeği ve konaklama. 00/00/2017 : Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Truva ( Troya ) Antik Kentine varış. 5000 yıllık zengin bir geçmişe sahip olan antik kente girdiğimizde Tahta Atı görerek gezimize başlıyoruz. 9 Kez yakılıp yıkılan ve aynı yerde tekrar kurulan antik şehirde; eğimli ve iç içe geçmiş surları, surların ara kapılarını, rampalı kapılarını, sunak, hamam, kanalizasyon ve odeonunu görme imkânı buluyoruz. Truva Antik Kenti gezimizin ardından Behramkale olarak bildiğimiz Assos’a doğru hareket ediyoruz. Assos’a vardığımızda kısa bir tırmanışın ardından M.Ö 5. yy. tarihlenen Athena Tapınağının bulunduğu Akropol adını verdiğimiz tepeye çıkıyoruz. Tapınağı gördükten sonra Ege Denizi’nin muhteşem manzarasıyla büyüleneceksiniz ve Yunanistan’ın 3. büyük adası olan Midilli Adasını görebilirsiniz. Akrapol gezisinden sonra Assos limanını görüyoruz. Ardından Akçay’a hareket ve öğle yemeği molası. Sarı Kız Anıtı ve sahilin görülmesi sonrasında Edremit’te zeytin alış verişi için serbest zaman. Daha sonra Ankara’ya hareket. Neşeli yolculuğumuz sonrasında gece saatlerinde Ankara’ya varış. Bir sonraki Gold Medal Turizm programımızda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Dahil Olan Hizmetler
Lüks araçlarımızla ulaşım-Araç içi 8 çeşit kahvaltı tabağı-Araç içi sıcak soğuk içecek ikramları-1 gece Yarım Pansiyon Konaklama- Feribot ve Otoban ücretleri -Profesyonel Rehberlik Hizmetleri- Gold Medal Refakat Hizmetleri -Zorunlu Seyahat Sigortası

Dahil Olmayan Hizmetler
Müze ve Ören yeri giriş ücretleri- Kişisel Harcamalar