TatilekolayTatilekolay

Kaydolarak, Tatilekolay'ın Hizmet Şartları, Gizlilik Politikası, Misafir Geri Ödeme Politikası ve Ev Sahibi Garanti Koşulları'nı kabul ediyorum.

Zaten Üye Misiniz?

TatilekolayTatilekolay

Hesabınız yok mu?

Miami – Orlando Turu

10% Discount
tur_dogu-amerika_zt8di0ftqjlae9ihqjph

Doğu Amerika / New York – Orlando – Miami Turu 28 Ocak Sömestre Özel THY İle

1.Gün: İstanbul-New York

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Tatil Budur kontuarı önünde saat 05:00’da buluşma. Check- in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra saat ile 07:25’de Türk Havayollarına ait TK03 numaralı sefer ile NEWYORK ‘a hareket.Varışımızın ardından Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile New York şehrini tanıtan yarım günlük panoramik bir tur yapacağız. Bu tur esnasında Manhattan, Birleşmiş Milletler Binası, 5. Cadde,MadisonSquare, Central Park, Rockefeller Center, Dünya Ticaret Merkezi, Times Meydanı göreceğimiz yerlerden bazıları Şehir turumuzun ardından otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek ve alışveriş için serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği New York’un en ünlü Jazz Kulüplerinden biri olan B.B. King’de canlı müzikli akşam yemeği turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.
B.B King Müzikli Akşam Yemeği 120 USD

2.Gün: New York

Kahvaltıdan sonra dinlenmek, çevreyi tanımak ve alışveriş yapmak için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Özgürlük Anıtı ve dünyanın en yüksek binalarından biri olan EmpireStateBuilding turuna katılabilirler. Bu turumuzda dünyanın en ünlü anıtlarından birini barındıran Özgürlük Ada’sını gezecek, 1900’lü yılların başlarında 1964 senesine kadar göçmenlerin tutulduğu Ellis Ada’sını göreceksiniz. New York’un aşağı bölgesindeki önemli mahallelerini gezecek, Brooklyn Köprüsünde yürüyeceksiniz. Daha sonra New York’un en yüksek gözlem binası olan Empire State Binası’ndan tüm şehri fotoğraflayabilirsiniz.Turumuzun ardından otelimize transfer.Geceleme Otelimizde.
Özgürlük Anıtı Turu 60 USD

3.Gün: New York – Orlando

Kahvaltıdan sonra dinlenmek, çevreyi tanımak ve alışveriş yapmak için serbest zaman.Rehberimizin belirteceği saatte Havalimanına transfer. Check-in işlemlerinden sonra Amerika’nın eğlence başkenti olarak bilinen Orlando’ya hareket ve varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer.Geceleme Orlando’da otelimizde.

4.Gün: Orlando

Kahvaltıdan sonra arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği kesinlikle kaçırılmamasını tavsiye ettiğimiz dünyaca ünlü Universal Film Stüdyoları ve Island of Adventure turlarına katılabilirler. Bu turda dünyanın en ünlü filmlerinin birebir boyutlarda yaratılan film platolarında filmin içinde olacak ve filmi sanki gerçekmiş gibi yaşayacak, birbirinden hızlı trenlere binerek adrenalin sınırlarınızı zorlayacaksınız. Turdan sonra otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Universal Film Studyoları Turu140 USD
Island of Adventure Turu 130 USD

5.Gün: Orlando

Kahvaltıdan sonra arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tam günlük Disneyland Magic Kingdom turuna katılabilirler. Bu turumuzda Walt Disney’in yarattığı dünyaca ünlü çizgi film kahramanlarını ve günümüzde dünyayı kasıp kavuran bazı ünlü çizgi film karakterleri ile ilgili muhteşem showları görecek ve akşam yapılan ünlü Disney yürüyüşünü seyredeceksiniz. Turdan sonra otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.
Disneyland Magic Kingdom Turu 160 USD

6.Gün: Orlando – Miami

Kahvaltıdan sonra özel aracımızla Amerikanın turizm başkenti Miami’ye hareket. Yaklaşık 4 saatlik bir yolculuktan sonra şehre varış. Otelimize transfer olmadan önce Miami şehrini tanıtan yarım günlük panoramik bir şehir turu yapacağız. Bu tur esnasında Coconut Grove, Coral Gables, Tarihi Biltmore Hoteli, Bayside, Miami Beach, zenginlerin mahallesi, Kübalı göçmenlerin oturduğu ve vatan hasreti çektikleri için oluşturdukları büyük bir mahalle olan Little Havana göreceğimiz yerler. Turdan sonra otelimize transfer. Oda dağılımından sonra çevreyi tanımak ve dinlenmek için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tekne ile yıldızlar adası turuna katılabilirler. Bu turumuzda dünyanın en ünlü sanatçılarının ya da zenginlerinin muhteşem evlerini ve malikanelerini tekne ile görecek, milyonlarca dolarlık bu teknoloji ve mimari harikası evlere hayran kalacaksınız. Turumuzdan sonra otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Yıldızlar Adası Turu : 60 USD

7.Gün: Miami

Kahvaltıdan sonra çevreyi tanımak ve alışveriş için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Everglades Vahşi Hayat Parkı turuna katılabilirler. Bu turumuzda Miami’nin bataklık bölgesinde yaşayan Amerikan Timsahlarını yakından görme şansını yakalayacak ve vahşi hayata tanık olacaksınız. Turumuzdan sonra otelimize transfer. Akşam arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Miami’nin gece yaşamı ile ünlü sahilinde yemekli South Beach turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.
Everglades Vahşi Hayat Parkı Turu : 70 USD

8.Gün: Miami – New York – İstanbul

Sabah Kahvaltısının ardından uçuş saatimize kadar serbest zaman .Rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer .Check-in işlemlerinin ardından Türk Havayollarına ait TK 78 sefer sayılı uçuş ile 23:05’de İstanbul’a dönüyoruz ve varış saatimiz 1 gün sonra 17:05’de .Bir sonraki Gold Medal Tours seyahatinizde görüşmek dileğiyle..